10, 15, 20... lat temu

Zapraszamy

Łódź, Nawrot 18/20

Tel. 42 632 94 46

O nas

Salon Ela powstał w latach 80-tych i był realizacją marzeń oraz pasji Elżbiety Gorzkiewicz. Pierwsza siedziba to centrum Łodzi ul. Traugutta 5, gdzie klientki mogły korzystać z jej fryzjerskich umiejętności do roku 1989. Następnym etapem był salon „Mała Gosia”, do którego wielbicielki talentu Eli przychodziły przez kolejnych 10 lat. Na ulicy Gdańskiej pracowaliśmy do roku 2003, stamtąd przenieśliśmy się do przestronnych wnętrz na ulicę Nawrot 18/20, gdzie Salon Ela przyjmuje wierne klientki do dnia dzisiejszego.

Obecnie zgrany zespół kreatywnych, młodych pasjonatów fryzjerstwa, pod czujnym okiem założycielki, rozpieszcza klientki i spełnia oczekiwania dotyczące modnych, klasycznych lub ekstrawaganckich fryzur.

Oferta Salonu Ela to jak zawsze kompleksowe usługi na wysokim poziomie, od profesjonalnego strzyżenia, przez modną  koloryzację i pielęgnację, po uczesania - od klasyki do awangardy. Dbamy również o wyjątkową atmosferę. Czas spędzony w salonie to miła rozmowa albo relaks i chwila tylko dla siebie, nad filiżanką kawy lub aromatycznej herbaty.

Jakość usług zapewnia zastosowanie wysokiej klasy kosmetyków oraz umiejętności stylistów/fryzjerów, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach, pokazach, imprezach targowych.